Bilgi Toplum Hizmeti | Yatırımcı İlişkileri | Çerez Politikası

VİZYON

Kurumsal vizyonumuz gelecek yıllar için bize yön veriyor ve gelecekteki faaliyetlerimizin seyri için rehberlik ediyor.

Vizyonumuz; teknolojik yenilikler, çalışanların nitelikleri ve yerli - yabancı tüm müşterilerle olan ilişkilerimizi sürekli iyileştirerek sektörde lider bir konuma ulaşmaktır.

MİSYON

İş ortaklığı olarak geliştirilen misyonumuz, şirketimizin temel odağını yansıtmakta ve çalışanlarımıza amaç, yön ve fırsat anlayışı sunmaktadır.JANTSA olarak bizler:

  • Konusunda uzman, yüksek iş ahlakı ve şirket kültürüne sahip personel istihdam etmeye
  • Bu yetenekli çalışanlarla inovatif süreçler geliştirmeye ve uygulamaya
  • Müşterilerimizin yüksek kalite beklentilerini her zaman karşılayabilme ve geliştirmeye
  • Sosyal sorumluluk kapsamında topluma devamlı katkıda bulunmak ve sorumluk geleneğini sürdürmek misyonumuzdur.

DEĞERLER

Saygı

Saygı

İnisiyatif alarak çalışan, yüksek vasıflı personel istihdam ediyoruz. Bu bağlamda, personelimize gereken saygı gösterilmekte ve performansları objektif bir şekilde değerlendirilmektedir.

Sevgi

Sevgi

Sevginin, şirketimizde aidiyet duygusu olmasına gayret gösteriyoruz. Bu amaçla, davranışlarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımız arasındaki yakınlığı arttırmayı amaçlamaktayız.

Sadakat

Sadakat

Çalışanlarla, müşterilerle ve tedarikçilerle olan uzun vadeli ilişkilerimiz, bağlılık ve sadakat duyguları ile tanımlanmaktadır.

Esneklik

Esneklik

Talep ve piyasa koşullarına göre hedefimiz, üretim esnekliği konusunda sektör lideri olmaktır. Envanter seviyesini sıfıra indirmeye, kusursuz, tam zamanında üretim ve sürekli iyileştirmeye odaklanıyoruz.

Vizyoner

Vizyoner

Organizasyonel vizyonumuz, çok yetenekli ve hırslı personel istihdam eden yenilikçi firma olarak sektör lideri olmaktır.